KOKSIJDE

BELGIUM

11-17 JUL 22

LOCATION:
THEATERPLEIN AND TENNIS AND PADEL CLUB KOKSIJDE
ZEELAAN 72 8670 KOKSIJDE

KOKSIJDE

BELGIUM

11-17 JUL 22

LOCATION:

THEATERPLEIN AND TENNIS AND PADEL CLUB KOKSIJDE
ZEELAAN 72 8670 KOKSIJDE

01
MENU

INFO

Alle info over het tornooi

PLAYERS

Alle info over de spelers

TABLE

Alle info over de tijden
02
INFO

FIP KOKSIJDE

Tornooigegevens

Place to be

Koksijde International Padel Tournament
Theaterplein + Tennis en Padelclub Koksijde
Zeelaan 72
8670 Koksijde

Gans het event is gratis, zowel het bijwonen van de matchen als initiaties en testmomenten!
Aanvangstijden

Agenda

08

VRIJDAG

18u – 22u: Interclubontmoeting Heren P300

09

ZATERDAG

9u – 13u30: adidas Padel Tour – Heren P100 – P300
13u30 – 14u30: Testmoment Rackets adidas — hier inschrijven
14u30 – 19u: adidas Padel Tour – Dames P100 – P300
19u – 20u30: Testmoment Rackets adidas — hier inschrijven

10

ZONDAG

9u30 – 11u30: initiatieles padel — hier inschrijven
11u30 – 13u30: Kids initiatieles padel — hier inschrijven
13u30 – 18u: adidas Padel Tour – Heren P400 – P700
Doorlopend testen Rackets adidas
18u – 22u: Interclubontmoeting Dames P50/100

11

MAANDAG

10u – 12u: Initiatieles padel — hier inschrijven
13u – 15u: Kids Initiatieles padel¬† — hier inschrijven
15u – 17u: Initiatieles padel — hier inschrijven
18u – 22u: Interclubontmoeting Heren P200

12

DINSDAG

10u – 12u: Initiatieles padel — hier inschrijven
13u – 15u: Testmoment Rackets adidas — hier inschrijven
15u30 – 17u: Initiatieles padel — hier inschrijven
18u – 21u: Interclubontmoeting gemengd P400
21u – 22u30: Demonstratiewedstrijd P500/1000

13

WOE

10u – 13u: Initiatieles padel — hier inschrijven
14u: Rolstoelpadel
18u: Kwalificatiewedstrijd  

14-15

DON - VRIJ

Donderdag 14 juli vanaf 10u: 1/16e finales
Vrijdag 15 juli vanaf 10u: 1/16e finales & 1/8e finales

16-17

ZAT - ZON

Zaterdag 16 juli: Padel Tour 1/4 & 1/2 Finales
Zondag 17 juli 11u: finale dames
Zondag 17 juli 14u: finale heren  
Praktisch

Foods & Drinks

Verschillende hapjes en drankjes verkrijgbaar

03
PLAYERS

MEET THE PLAYERS

Heren

  1. RAUL MARCOS DURAN (SPA) // MOHAMMED SAADON ALKUWARI (QAT) – 1542 PTN
  2. DANIELE CATTANEO (IT) // RICCARDO SINICROPI (IT) – 446 PTN
  3. MAURO AGUSTIN SALANDRO (IT) // LORENZO DI GIOVANNI (IT) – 192 PTN
  4. NICOLO’ COTTO (ITA) // FILIPPO SCALA (ITA) – 179 PTN
  5. CLEMENT GEENS (BEL) // JEROME PEETERS (BEL) – 160 PTN
  6. VALENTINO ACOSTA KREMNITZER (ARG) // HUGO GARCIA MARTINEZ (SPA) – 140 PTN
  7. FEDERICO BELTRAMI (IT) // ALESSANDRO TINTI (IT) – 104 PTN
  8. ALVARO SOLA SALA (SPA) // ALBERT CARMONA MARIN (SPA) – 101 PTN
  9. ANDY DE BRUIJNE (NL) // BRAM MEIJER (NL) – 73 PTN
  10. ISAAC HUYSVELD (BEL) // XAVI RODRIGUEZ VILLA (SPA) – 63 PTN
  11. FRANCOIS AZZOLA (BEL) // ALEC WITMEUR (BEL) – 50 PTN
  12. MATTHIAS WUNNER (DUI) // JOHANNES LINDMEYER (DUI) – 42 PTN
  13. MAXIME DELOYER (BEL) // JEREMY GALA (BEL) – 39 PTN
  14. STEN RITCHERS (NL) // LOUIE HARRIS (GB) – 35 PTN
  15. RENEE LINDENBERGH (NL) // ROBIN SIETSMA (NL) – 18 PTN
  16. NICK BRAET (BEL) // BRAM COENE (BEL) – 23 PTN
  17. ALBERTO GASCA ROMERO (SPA) // AMADEO CATALA’ LOPEZ (SPA) – 21 PTN
  18. MAXIME FORCIN (FRA) // JULIEN SEURIN (FRA) – 14 PTN
  19. WERNER LOOTSMA (NL) // BART VAN OPSTAL (NL) – 10 PTN
  20. NICOLAI MANIUCOV MANIUCOVA (SPA) // MIQUEL AYATS VIDAL (SPA) – 6 PTN
  21. GERARD CARPINELL AGUSTI (SPA) // ALBERT GUASCH BONILLA (SPA) – 5 PTN
  22. THOMAS DESCHAMPS (BEL) // TIBO DE VYLDER (BEL) – 3 PTN
  23. FLORIAN VANDELANOTTE (BEL) // FRANCOIS GARDIER (BEL) – 2 PTN
  24. RODRIGO TORNIELLI CONTRERAS (SPA) // MARIO ALEJANDRO BUSTOS (ARG) – 1 PT
  25. SERGIO MARTINEZ (SPA)  // XANDER DE WEVER (BEL) Р1 PT
  26. IDS HANNEMA (NL) // SVEN BOELE (NL) – 1 PT
  27. GREGORY HERMANS (BEL) // MAARTEN CASTELEYN (BEL) – 0 PTN
  28. NOLLET IEF (BEL) // DOMINIQUE COENE (BEL) – 0 PTN
  29. BODHI DE MUINCK (BEL) // ANDRES BEUSELINCK (BEL) – 0 PTN
  30. HICHAM AHMADOUN (BEL) // NICOLAS SEMINCK (BEL) – 0 PTN
  31. FRANCISCO GINE PARAISO (SPA) // DANIEL SEVILLANO SOLA (SPA) – 0 PTN
  32. ALAIN SASSEN (BEL) // LUCA DI TRAPANI (ITA) – 0 PTN
  33. SANTIAGO POMAR GONZALEZ (MEX) // DAVID GARCIA CEZON (SPA) – 0 PTN

Dames

  1. HELENA WYCKAERT (BEL) // AN-SOPHIE MESTACH (BEL) – 329 PTN
  2. EVA DE BLOCK (BEL) // MAAIKE BETZ (NL) – 86 PTN
  3. DORIEN CUYPERS (BEL) // ANNOUCK MEYS (BEL) – 22 PTN
  4. LETIZIA DELL’AGNESE (ITA) // CAMILLA RONCHINI (ITA) – 18 PTN
  5. MIRTHE MOENS (BEL) // JANSEN LITTE (BEL) – 16 PTN
  6. JUSTINE PYSSON (BEL) // SOFIE OYEN (BEL) – 10 PTN
  7. EVELYNE DOM (BEL) // MICHELLE VAN MOL (BEL) – 10 PTN
  8. ASTRID DIERCKX (BEL) // LINN POELS (BEL) – 0 PTN
  9. LISA PHILLIPS (GB) // SIRI WILLEMS (BEL) – 0 PTN
  10. ELYNE BOEYKENS (BEL) // BABETTE WYCKAERT (BEL) – 0 PTN
  11. JANA BONNARENS (BEL) // NOEMI SERMANT (BEL) – 0 PTN
04
TABLE

TABLE AND SCORES

05
SPONSORS

SPONSORSHIP

Aanvangstijden

Agenda

08

VRIJDAG

18u – 22u: Interclubontmoeting Heren P300

09

ZATERDAG

9u – 12u30: Padel Tour Eindrondes Deel 1
12u30 – 13u: Testmoment Rackets Adidas
13u30 – 16u30: Padel Tour Eindrondes Deel 2
16u30 – 17u30: Testmoment Rackets Adidas
17u30 – 20u30: Padel Tour Eindrondes Deel 3
 

10

ZONDAG

9u30 – 11u30: Initiatieles padel
11u30 – 13u30: Initiatieles padel met kids animatie
13u30 – 16u30: Padel Tour Eindrondes Deel 4
16u30 – 17u30: Testmoment Rackets Adidas
18u – 22u: Interclubontmoeting Dames P50/100

11

MAANDAG

10u – 12u: Initiatieles padel
13u – 15u: Initiatieles padel met kids animatie
15u – 17u: Initiatieles padel
18u – 22u: Interclubontmoeting Heren P200

12

DINSDAG

10u – 12u: Initiatieles padel
13u – 15u: Testmoment Rackets Adidas
15u30 – 17u: Initiatieles padel
18u – 21u: Interclubontmoeting gemengd tot 400 ptn samen
21u – 22u30: Demonstratiewedstrijd P500/1000

13-15

WOE - VRIJ

Padel Tour Kwalificatierondes

16

ZATERDAG

Padel Tour Halve Finales

17

ZONDAG

Padel Tour Finales

Tekst